Kaip teisingai pasirinkti?

Daugelis baiminasi, kad natūralūs mediniai baldai gali supūti, pakeisti formą, prarasti pirmykštę spalvą. Dalies šių problemų galima išvengti tinkamai prižiūrint baldus. Kai kurios abejonės yra pagrįstos tik jeigu baldams parinkta netinkama arba blogai išdžiovinta ir apdorota mediena.

UAB „Durima“ pati pjauna, džiovina ir gamina medžio gaminius. Todėl, puikiai išmanome visas medienos savybes ir esame atsakingi už savo gaminių aukštą kokybę ir geras charakteristikas. Visoms durims ir baldams suteikiame garantiją.

Rinkdamiesi natūralios medienos gaminius, kruopščiai juos apžiūrėkite – mediena turi būti tinkamai nušlifuota, kraštai ir paviršiai lygūs. Jeigu perkate lakuotus baldus arba duris – patikrinkite, ar jie tolygiai blizga.

Patikrinkite konstrukcijos tvirtumą, atkreipkite dėmesį į papildomas tvirtinimo detales, atsisėskite ant kėdes ir patikrinkite stalo stabilumą.

Įsigyjant baldus tiek namui, tiek sodui, svarbu teisingai planuoti erdvę ir baldų išdėstymą. Kėdės, stovinčios prie stalo, užims papildomai apie 60 cm., taip pat iki 1 m laisvo ploto reikia palikti ir už jų, kad būtu patogu vaikščioti.