Lauko baldai

Mediniai lauko baldai ir puošybos elementai – tai natūrali ir patraukli Jūsų sodo arba namo terasos puošmena. Ąžuolo ir uosio medienos baldai pabrėžia Jūsų gamtos kampelio jaukumą, nuotaiką, harmoniją ir vientisumą.

Terasos baldai gaminami iš natūralios uosio medienos. Tai viena tvirčiausių medienos rūšių, todėl pagaminti iš uosio baldai yra kieti, ilgaamžiai, atsparūs drėgmei ir temperatūros pokyčiams. Medienos tekstūra raiški, spalva šviesesnė už ąžuolo. Įprastas terasos stalas turi tokius matmenis: apvalus stalas yra 140 cm ir 110 cm skersmens.

Sodo baldai gaminami iš džiovintos ąžuolo medienos. Ąžuolo mediena sunki, tanki, jai būdingas atsparumas puvimui ir deformacijoms. Ąžuoliniai baldai yra gražios tekstūros ir gilios, sodrios spalvos. „Standartinio“ baldų komplekto stalo matmenys: 150 x 80 cm pločio, 175 x 85 cm arba 200 x 95 cm, komplekto „Ratai“ stalas – 150 x 80 cm arba 175 x 85 cm.

Galime pagaminti ir Jūsų norimų matmenų baldus. Visi lauko baldai komplektuojami atsižvelgiant į individualius poreikius – Jūs galite užsakyti tiek baldų komplektą, tiek pavienius stalus, suolelius, kėdes.

Lauko baldai dengiami vokiečių firmos “Remmers” impregnantu.

Peržiūrėkite gaminius ir susisiekite su mumis. Parinksime Jums tinkančius baldus, aptarsime galimybes pritaikyti juos Jūsų sode arba terasoje.

Atidaryti galeriją

Lauko baldų komplektas RATAI

Atidaryti galeriją

Lauko baldai – komplektas OVALUS

Atidaryti galeriją

Lauko baldų komplektas STANDARTINIS

Atidaryti galeriją

Terasa su 4 kėdėm

Atidaryti galeriją

Terasa su 6 kėdėm